Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch All-Stars – mecze pokazowe z udziałem gwiazd
News

Overwatch All-Stars – mecze pokazowe z udziałem gwiazd

Niedługo po premierze gry na terenie całej Europy rozgrywane będą imprezy Overwatch All-Star, na które będą zapraszane znane osoby, nie tylko YouTuberzy, a także znani sportowcy, muzycy, a także gwiazdy z telewizji. Więcej informacji pojawi się w najbliższym czasie!

[blizzardquote]Świat potrzebuje bohaterów, a już wkrótce wasi ulubieni youtuberzy staną ramię w ramię z innymi znanymi osobistościami, by wspólnie zawalczyć o lepsze jutro! Niedługo po premierze Overwatch, która odbędzie się 24 maja, zorganizujemy na terenie całej Europy dziewięć imprez z cyklu Overwatch All-Stars, w czasie których drużyny będą ze sobą toczyć niesamowicie emocjonujące potyczki.

Miło nam też poinformować, że Warszawa znalazła się na liście miast goszczących te wyjątkowe imprezy. W czasie pełnego akcji wydarzenia w Warszawie dołączą do nas gwiazdy telewizji, muzyki i sportu oraz znani youtuberzy, w tym m.in. Maciej Dąbrowski vel. Człowiek Warga, Adam Zdrójkowski, MagdalenaMariaMonika, Przemysław Pająk, Kamil „CTSG” Popielski, Naruciak, MaryKateAnPlay i Grzegorz Marczak. W ciągu nadchodzących tygodni będziemy ujawniać składy drużyn, abyście mogli przekonać się, kto stanie do zmagań w Overwatch.

Emocje bez wątpienia sięgną zenitu, gdy drużyny staną twarzą w twarz na polu bitwy. Ich epickie starcia zostaną rozegrane na konsolach PlayStation 4. Możecie oglądać wszystkie mecze na żywo w sieci, więc nie przegapicie ani chwili akcji. Ponadto ograniczona liczba widzów zostanie zaproszona do osobistego udziału w imprezie. Szczegóły – w tym dotyczące miejsc i terminów – podamy już wkrótce.

Więcej informacji o imprezach z cyklu Overwatch All-Stars już wkrótce – trzymajcie rękę na pulsie![/blizzardquote]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ