Dołącz do naszej grupy!
Wydarzenie Zimowa Kraina Czarów!
Strona główna » Newsy » PST » Overwatch: Sezon 3 – Informacje
News PST

Overwatch: Sezon 3 – Informacje

Wszystkie najnowsze rzeczy które znajdziemy przy następnym sezonie.


W najnowszej aktualizacji PST mamy okazję zobaczyć nagrody, które można zdobyć poprzez branie udziału w 3 Sezonie Overwatcha.

Nowy Sezon zacznie się 1 Grudnia, i będzie wymagał rozegrania meczów pośrednictwa jak zawsze przed wejściem do rankingu. Przypomnijmy, że będziemy zaczynać od niższych rang, niż w poprzednich sezonach. Jest to spowodowane trwającym procesem ulepszania trybu Competetive przez Blizzard.

Jak zwykle, będzie kolekcja sprayów, ikonek graczy oraz PR. Screenshot z PST ukazuje nowy motyw tego sezonu, którym jest Volskaya.

overwatch-11-08-2016-19-22-21-02

Overwatch: Nagrody za sezon 3

Na koniec sezonu gracze zostaną nagrodzeni określoną ilość PR za osiągniętą rangę. Punkty będzie można używać do zakupu złotych broni dla ulubionych postaci w Overwatchu.

overwatch-11-08-2016-19-22-30-03

Warto wziąć pod uwagę, że niektóre rzeczy na PST mogą podleć zmian przed wypuszczeniem na oficjalny serwer. Dlatego trzymamy oko na jakiekolwiek nowe aktualizacje, obserwujcie naszą stronę, by być na bieżąco!

 • Gumen

  Czyli co, po placementach byłem Gold wbilem diament i zacznę teraz od Silver?

  • Zeito

   Nie nie nie źle na to patrzysz. Wbiłeś Diament dajmy na to miałeś 3584 pkt (losowa liczba). Więc będziesz miał podliczane ilość wygranych placmentów + jakiś odsetek z poprzedniej NAJWYŻSZEJ rangi czyli będziesz gdzieś w Platynie może zahaczysz o początek Diamentu

 • Luc78

  Leaderboard mamy na oficjalnych serwerach od Halloween. Sprawdzało statystyki przy byłej rozróbie tygodnie i każdym sezonie, w którym brało/bierze się udział.

 • Jasiek

  Wreszcie Volaskaya:D! !!