Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Problemy z serwerami powodują utratę SR i zawieszenia!
News

Problemy z serwerami powodują utratę SR i zawieszenia!

Ten problem powinien zostać rozwiązany. W ten, czy w inny sposób.


Ta sprawa ciągnie się w Overwatch od naprawdę długiego czasu. Serwery w tej produkcji Blizzarda mają niekiedy problemy, za które płacą gracze.

O ile wyrzucenie z szybkiego meczu, czy salonu gier nie jest bolesne, o tyle utrata 50 punktów i ban na rankedy już mogą zaboleć.

Naprawdę nie ma rozwiązania?

Serwery Overwatch to temat rzeka. Podczas eventów po prostu padają, niekiedy w ciągu dnia mają jakieś zwiechy i powodują rozłączenia. I okej, przyjmijmy, że coś takiego może się dziać w każdej grze.

Natomiast utrata punktów i niemożność ich odzyskania naprawdę boli. Blizzard doskonale wie, w jakich godzinach były problemy i kiedy gracze byli rozłączani. Ba, widzą pewnie o jakich graczy konkretnie chodzi.

Mimo tego po kilku latach od premiery nadal nie znaleziono rozwiązania. Pokazuje to jeden z graczy:

Widać, jak kolejne osoby są rozłączane, potem nakładana jest kara i zapewne wszyscy potracili swoje punkty. I co? I nic, kompletnie nic się nie zmienia, a taki stan rzeczy mamy od premiery.

Nie ma żadnego sposobu na odzyskanie punktów, na zgłoszenie się gdzieś z problemem, na odwieszenie kary. A sprawdzenie tego, czy gracz został wyrzucony ze swojej winy, czy z winy serwera przecież nie powinno być takie trudne.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Gdy rozpoczynałem przygodę z rankedami i znałem podstawy ow dostałem 2000 sr teraz po 10 miesiącach mam 1500. Pytam się czy to JA jestem debilem czy SERWERY? (internet mam wystarczający- od 200 do 800 kB/s) np. gram z kolegą rozmawiając przez msg, wywala mnie z serwera a rozmowa przebiega bez zakłóceń…

  • Ja gram na trzech serwerach : Europejski,Amerykański,Azjatyckim. Na Europejsikm gra się dobrze mam diamenta, Na Amerykańskim mam tak tylko na szybkiej grze (I to rzadko), A Azjatycki nie wiem co odwala.

    • Nie polecam Ci grać na serwerach azjatyckich, zresztą to nie tylko w Overwatch występują problemy (zaznaczam, że nie u każdego gracza występują te problemy) w innych grach grając na tych serwerach są często problemy, nie będę teraz wymieniał tytuły tych gier, bo jest ich trochę :) Sam kiedyś próbowałem na „azjatach” pograć, ale od razu zmieniałem na EU powód ? Wyrzucało mnie z meczów takich jak szybka gra, a co gorsza również z rankedów.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ