Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Wydarzenie Sezonowe » Rocznica Overwatch 2018 wystartowała!
Wydarzenie Sezonowe

Rocznica Overwatch 2018 wystartowała!

Wydarzenie rocznicowe właśnie wystartowało! Nowa zawartość jest już dostępna w grze wraz z aktualizacją 1.24.


Wydarzenie rocznicowe startuje pełną parą, nowe i stare skórki są już dostępne w grze wraz z nową mapą!

Jesteśmy podekscytowani, mogąc świętować z wami drugą rocznicę grania w Overwatch! Czy jest jakaś lepsza okazja, którą można uczcić nową mapą Deathmatch FFA (każdy na każdego) oraz ponad 190 przedmiotami rocznicowymi, w tym legendarnymi skórkami? W salonie gier udostępniamy wam również wcześniejsze Rozróby sezonowe.

Grając, możecie zdobywać rocznicowe skrzynki z łupami, a dodatkowo otrzymacie jedną legendarną rocznicową skrzynkę z łupami za samo zalogowanie się w okresie od 22 maja do 11 czerwca 2018. Każda legendarna rocznicowa skrzynka z łupami zawiera przynajmniej jeden gwarantowany przedmiot legendarny i może zawierać łupy z poprzednich wydarzeń sezonowych lub zawartość klasyczną. Rocznicowe skrzynki z łupami można również zakupić – znikną one jednak po zakończeniu tego wydarzenia.

Nowe skórki

Sherlock

Brunhilda

Skrytobot

Garniak

Bukanier 

Duch Lasu

Iluzjonistka

Cybjörn

Bit

Błyskawica

Kobra

Nowe emotki

Nowa mapa – Petra

ZDOBĄDŹCIE ROCZNICOWE ŁUPY

Świętujcie z nami 2. rocznicę Overwatch dzięki zatrzęsieniu nowych nagród. W każdej rocznicowej skrzynce z łupami znajdzie się przynajmniej jeden z ponad 190 elementów z kolekcji rocznicowej, w tym ponad 60 nowych. Dodatkowo każda rocznicowa skrzynka może zawierać łup z poprzednich wydarzeń sezonowych!

Do każdego zakupu zestawu 50 rocznicowych skrzynek z łupami dorzucamy jedną dodatkową legendarną rocznicową skrzynkę z łupami.

Jedną legendarną skrzynkę z łupami otrzymacie za samo zalogowanie się do gry w czasie trwania wydarzenia. Ale nie zwlekajcie; skrzynki z łupami znikną po zakończeniu obchodów rocznicy!

178 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ