Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Sombra miała być w Overwatch od początku! Dlaczego Blizzard jej nie wprowadził?
News

Sombra miała być w Overwatch od początku! Dlaczego Blizzard jej nie wprowadził?

Okazuje się, że Sombra powstawała razem z innymi bohaterami. Dlaczego w takim razie jej nie wprowadzono na początku gry?


Pomyślelibyście? Sombra była projektowana razem z innymi bohaterami i oryginalnie miała znaleźć się w grze od samego początku. Blizzard z jakiegoś powodu jednak wolał zgotować nam kilkumiesięczne ARG. Dlaczego?

Kiedyś już wspominałem o tym, że Sombra nie zawsze wyglądała tak, jak teraz. Przy czytaniu wstępnych projektów ciężko nie pomyśleć sobie tego sławnego na naszej stronie „WTF?”. Sombra hakowała wieżyczki, które zaczynały strzelać do przeciwników, zatrzymywała przejmowanie ładunku oraz punktu, tworzyła nawet hologramy. Mówię poważnie, więcej o tym możecie poczytać tutaj – KLIK

Dobra, ale co z tym wprowadzaniem?

Blizzard nie zdecydował się na Sombrę, gdyż jej zestaw skilli nie pasował do ówczesnego klimatu Overwatch. Sombra miała namieszać w fabule, wprowadzić powiew świeżości i trochę przestraszyć graczy takimi „broken” mechanikami. Taka jest oficjalna wersja.

Według mnie było trochę inaczej. Patrząc na to, że Sombra miała mieć permanentną niewidzialność, tak potężne hakowanie i tworzenie hologramów wydaje mi się, że Zamieć po prostu nie była gotowa. Stąd dopiero po kilku miesiącach pokazała się hakerka i jak wszyscy wiemy, nie był to zbyt szczęśliwy okres dla Sombry.


Obecnie Sombra jest spoko

Miło w końcu pisać o Sombrze i nie wspominać dziesięć razy o tym, że jest super słaba. W końcu nastały czasy, kiedy spokojnie można nią grać i nikt zbytnio nie narzeka. Wszyscy ci ludzie ze złotymi broniami nie muszą już się wstydzić ;)

Co w ogóle myślicie o niej obecnie? Zdarza wam się grać nią?

 

19 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ