Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Esport » Sylwetki graczy Overwatch – Cl3ver
Esport

Sylwetki graczy Overwatch – Cl3ver

Przedstawiamy kolejną, esportową serię, w której przedstawiane będą najważniejsze osoby w świecie Overwatch!


Kim jest?

Marcin Pajor, znany szerzej jako cl3ver, jest dwudziestosześcioletnim graczem, który ma styczność z grą od overwatch już od bety. Od samego początku aktywnie uczestniczył w turniejach, dzięki czemu zyskał tony doświadczenia, które dzisiaj z powodzeniem wykorzystuje.

Drużyny 

Cl3vera możemy kojarzyć z tego, że grał kiedyś w kilku europejskich drużynach takich jak:

 •  VÄLFÄRD
 • SK Gaming
 • IMPULS 11

Aktualnie gra on dla polskiej drużyny Co tu jest grane, którą mogliśmy oglądać ostatnio na piątej edycji FEC Games, kwalifikacjach do Takeover 2 oraz na Go4Overwatch #50.

Rozgrywka

Za czasów początku gry Overwatch, mogliśmy oglądać cl3vera na pozycji tanka, następnie przeszedł on na pozycję flexa, na której utrzymuje się do teraz. Posiada on szerokie umiejętności gry Żołnierzem-76, które mógł nam ostatnio zaprezentować na wyżej wymienionych turniejach. Pomimo tego potrafi się także dostosować się do sytuacji i zagrać bohaterem, którego aktualnie potrzebuje jego drużyna, takimi jak D.Va lub Zaria.

Przeszłość

Mimo, że Marcin jest teraz powszechnie znany jako gracz, to wcześniej miał do czynienia z komentatorką. Mogliśmy go usłyszeć na przykład w turnieju DreamHack Winter 2016, który komentował razem z Avahirem i Jeffrejem.

11 komentarzy

Dodaj komentarz

  • tratatata.
   kto wie. po tym jak w gałe jestesmy wyzej w rankingu fifa niz włochy, anglia, czy urugwaj jestem w stanie uwierzyc ze mozemy byc dobzi i w OW ;)

   • Wystarczy śledzić scenę esportową OW, żeby doskonale wiedzieć, że żadna polska drużyna, ani żaden polski zawodnik się na niej kompletnie nie liczy (a precyzyjniej rzecz ujmując – nie istnieje). Sorry jak brutalnie, ale nie zwykłem owijać w bawełnę. Może kiedyś…, na ten moment jednak Polska w świecie esportowego OW to 0 (słownie: zero).

 • „Przedstawiamy kolejną, esportową serię, w której przedstawiane będą najważniejsze osoby w świecie Overwatch!”

  Dopiszcie, że chodzi o osoby w Polsce, bo takim tekstem wstyd sobie robicie.

 • Mnie zastanawia, dlaczego on nie został wybrany w głosowaniu na komitet reprezentacji Polski. Ja bym go zamienił za Blinka, w mojej opinii cl3ver ma dużo większą wiedzę na temat gry i sceny esportowej.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ