Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Esport » Sylwetki graczy Overwatch – Matuesz „Matth” Prymas
Esport

Sylwetki graczy Overwatch – Matuesz „Matth” Prymas

Przedstawiamy kolejny artykuł z serii „Sylwetki graczy Overwatch”! Jutro spodziewajcie się super wywiadu z polskim TOP 10!


Kim jest?

Matuesz Prymas, w grze znany jako matth jest bardzo popularną osobą na polskiej scenie. Reprezentuje on niesamowicie wysoki poziom. Brał udział w wielu turniejach online, ostatnio razem z jego drużyną zaczął pokazywać się także na LANach. Poniżej zdjęcie z jednego z  turniejów offline:

Zdjęcie użytkownika Owly Six.

Drużyny

Mattha przede wszystkim możemy z gry dla Owly Six na pozycji DPS. Jest to drużyny europejska, w której oprócz Matuesza, gra jeszcze dwóch Polaków. Oprócz tego, część z was zapewne kojarzy mattha z reprezentowania barw najlepszej polskiej drużyny  OW.QQ. Niestety drużyna nie przetrwała próby czasu, a matth razem ze ślepajstosem wylądowali w Owly Six.

Zdjęcie użytkownika Owly Six.

Rozgrywka

Matth gra przede wszystkim na pozycji DPS, do jego ulubionych postaci zaliczają się Genji, Fara oraz Żołnierz-76. Gra na tej pozycji bardzo dobrze, jednak gdy jest wymagana zmiana kompozycji, matth jest także w stanie zagrać D.Vą lub Zarią, co również nie sprawi mu większych problemów. Oto przykładowe zagranie Farą z FEC Games #5.

Osiągnięcia

Turniejowe:

Rankingowe:

Miejsce #8 w Europie w sezonie trzecim z 4761 punktami.

Miejsce #6 w Europie w sezonie czwartym z 4666 punktami.

Już jutro wywiad z tym zawodnikiem!

Autor: ssclown

4 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ