Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tak niedługo będziecie trenować celność w Overwatch!
News

Tak niedługo będziecie trenować celność w Overwatch!

Obecnie najlepszym treningiem jest granie meczów przeciwko niestrzelającym botom.


To niedługo może się zmienić. Wszystko przez warsztat, a jakby inaczej. Gracze już przy starcie stworzyli mapkę do trenowania, teraz wyszła jej nowa, lepsza wersja. Takie trenowanie jest wręcz idealne na rozgrzewkę przed rankedami. Tym bardziej, gdy popatrzymy na prostotę wejścia do takiego treningu. Wystarczy kod i kilka kliknięć.

Mapa została przygotowana pod każdy rodzaj postaci. Jest na tyle unikalna, że poradzi sobie praktycznie z każdym bohaterem.

Kod: BQSSS

Po co to komu?

Jak wspominałem na początku, do tej pory możliwości trenowania celowania były mocno ograniczone. Sprowadzały się do walki z botami, ewentualnie korzystania zewnętrznych programów lub stron internetowych. Teraz będzie można to wszystko odłożyć i sprawdzać swoje umiejętności bezpośrednio w Overwatch i to w bardzo prosty sposób bez użycia botów.

To nie tylko dobry trening, ale także rozgrzewka. Do tej pory przed wejściem do gier rankingowych wiele osób wchodziło do szybkich meczów, by dopiero potem dołączyć do kolejki rankingowej.

Dajcie znać, czy będziecie korzystać z czegoś takiego :)

Tagi

14 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Straciłeś skila, czy nie potrafisz celować, ponieważ celowanie a umiejetność gry to zupełnie inne kwestie:)

   • Sprecyzuje Ci, straciłem skila celności :v ale to pewnie przez to że robię czasem dość długie przerwy i najczęściej gram na tankach i jak już się przesiadam na jakiegoś depsa to chu z tego wychodzi i znów wracam na tanki. Takie zamknięte koło. Ale ogólnie rzecz biorąc TEN TRYB MI SIĘ PRZYDA W CHUUU i jak patrzę po niektórych graczach którzy usilnie biorą na rankedach dpsów to im też.Ja przynajmniej wiem żeby tego nie robić xd

    • Jeśli miałeś „skilla celności” to nadal go masz, gorzej jeśli go nie miałeś, to jest pamięć mięśniowa ona tak łatwo nie odpuszcza, no chyba że grasz na 3000 dpi i 5 ingame to nie ma o czym mówić ^^

 • Bardzo fajne narzędzie, które powinno pojawić się w grze przynajmniej 2 lata temu. Przykre, ze obecnie najlepsze pomysły wychodzą od graczy, ponieważ blizzard jedyne czym się i stresuje to odcinaniem kuponów od ligi.
  Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż obszar „treningowy” napisany na smartwatchu przez stażystę:)

  Osobiście nie będę korzystał, ponieważ gram dla przyjemności, a nie dla chęcią wbicia GM, jednak doceniam projekt:)

   • Teoretycznie tak, jednak widzę, że jest tu więcej trybów, jak ściganie szybkich postaci itd, chociaż przyznaje, że nie korzystałem z AimHero, tylko zerknąłem kilka razy. Nie zmienia to faktu, że gracze stworzyli coś, co nieroby z blizzarda powinni byli opracować ponad 2 lata temu.

 • Quake champions, custom game, wrzystkie boty na ez, instagib (1 trafienie z reilgun to śmierć), limit punktów 100, czas gry 100 minut. Po jednym takim meczu i normalnej grze jestem w 100% rozgrzany i mam lvl.
  PS: Na hitscan-ach to na pewno dobre ale ciekawe co Zenkiem.

 • 1) Mamy już Any które przynajmniej nauczą Cie hitboxu, gdzie będzie znajdować się głowa w danej chwili np w czasie wchodzenia po schodach, osłuchasz się troszkę, zaznajomisz sie z mapą i momeventem i wiele innych. 2) a jeśli komuś zależy na trenowaniu w taki sposób to polecam AimHero, więcej opcji itp.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ