Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Zapowiedziane zmiany Łaski podzieliły społeczność!
News

Zapowiedziane zmiany Łaski podzieliły społeczność!

Jaki czas temu Blizzard wypowiadał się na temat balansu.


Jeff Kaplan kilkanaście dni temu powiedział, że według niego Overwatch całkiem zbalansowany. Przy czym zaznaczył, że dalej istnieją postacie, które trzeba by było odrobinę poprawić. Jako przykład podał między innymi Wieprza oraz Łaskę.

Wskrzeszenie Łaski będzie zmieniane

To już pewne. Blizzard testuje zmiany umiejętności specjalnej Łaski. Dalej nie mamy informacji co dokładnie studio planuje zrobić, ale na pewno coś kombinują.

Ta umiejętność jest niesamowicie potężna i „very unfun” zarówno dla Łaski, jak i dla wszystkich grających przeciwko niej – Jeff Kaplan.

Łaska podzieliła społeczność

Łaska stała się bardzo kontrowersyjną postacią. Głównie dlatego, że kiedyś była mocno w tyle ze względu na panującą wówczas metę. Dzisiaj jest to najpopularniejszy main w Overwatch, niezależnie od rangi. Wspomnienie o jej ewentualnych zmianach wywołało dużo emocji i wyraźnie podzieliło społeczność.

@St4lk
Bo Łaska wymusza pewien styl gry

Gracze, który są przeciwko jakimkolwiek zmianom mówią, że owszem, umiejętność specjalna Łaski jest bardzo mocna, ale wystarczy trochę inaczej grać. Zamiast zabijać najpierw innych bohaterów, należy znaleźć Łaskę i to na niej się skupić. Ostatnie zmiany Zarii trochę ułatwią to zadanie.

Zwolenników zmian też całkiem sporo

Tutaj ludzie wskazują, że przydałoby się coś usprawnić, bo jednak ten ult jest zbyt potężny. Jest to jedyna umiejętność, która wskrzesza naszych towarzyszy i to jeszcze w takiej ilości. W dodatku przypomnijmy, że od niedawna Łaska w momencie reza staje się nietykalna.

Po której stronie jesteście? Chcecie zmian tej bohaterki, czy niekoniecznie?