Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Zmiana kształtu tarczy Orisy wystarczy? A może trzeba przerobić ulta? Gracze już wiedzą jak!
News

Zmiana kształtu tarczy Orisy wystarczy? A może trzeba przerobić ulta? Gracze już wiedzą jak!

Orisa, ah Orisa. Taka dobra postać z ogromnym potencjałem.


Gracze obawiają się, że nowy kształt tarczy Orisy to będzie zdecydowanie za mało, żeby przywrócić tę postać do gry. Tak, specjalnie piszę „przywrócić„. Niby ta bohaterka nigdzie sobie nie poszła i jest w świadomości wszystkich jako całkiem spoko bohater, ale jednak nie widujemy jej zbyt często.

Stąd propozycja zmiany ulta

YINNY-PIG na reddicie wrzucił bardzo ciekawą propozycję, którą Blizzard na pewno już widział. Chodzi o to, by kompletnie przebudować umiejętność specjalną, która w obecnej formie szału nie robi. Nowy pomysł zakłada, że Orisa będzie mogła wywołać barierę, podobną do tej Winstona. Z tą różnicą, że mogłaby się poruszać razem z modelem postaci.

Oczywiście dalej jest sporo do przemyślenia, jak długo ta bańka powinna być aktywna? Ile ma mieć życia? Jaki typ pocisków blokować?

Na ten moment w komentach ludzie podrzucili, że może to coś nie byłoby taką klasyczną tarczą, a bardziej jakimś polem siłowym, które redukowałoby obrażenia otrzymywane przez sojuszników o 50%, zamiast tak jak to mamy obecnie, wzmiacniać o 50%. Albo tarcza dawałaby jakieś 50 pancerza?

Pomysł na pewno ciekawy, co o nim sądzicie?