Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zwiastun: Ostatni Bastion, Eichenwalde i walka z cheaterami
News

Zwiastun: Ostatni Bastion, Eichenwalde i walka z cheaterami

Poza nową aktualizacją, pojawiło się wiele nowych informacji w ostatnim czasie, w tym zwiastun nowego filmu animowanego, więcej informacji na temat nowej mapy, a także dalsza walka z oszustami.

Zwiastun: Ostatni Bastion

W mediach społecznościowych pojawiły się dwie wersje zwiastuna nowego filmu animowanego.

 

 

Zwiastun Sombry?

W ostatnich klatkach powyższego zwiastuna możemy znaleźć elementy, które zdają się nawiązywać do Sombry.

Eichenwalde – informacje

Na Twitchu muselk podzielił się gameplayem z nowej mapy i można uznać iż nowa mapa rozgrywana jest jak standardowa mapa hybrydowa, taką samą informację znajdziemy na oficjalnej stronie.

Nowa Szwedzka mapa

Na ostatnim streamie Muselk rozmawiał z projektantem map Aronem Kelletem o Eichenwalde – zapowiedział on nową mapę, w której przeniesiemy się do Szwecji, będzie ona nawiązywała do Torbjorna.

Twórcy mają mapy w kilku wersjach np. Zakłady Volskaya Industries w trybie Eskorty, możliwe że za jakiś czas ujrzymy taką wersję.

Walka z cheaterami

Pojawiły się kolejne oświadczenie związane z oszustwami w grze. Oznacza to, że ostatnio miała miejsce kolejna fala banów.

[blizzardquote]Jak już stwierdziliśmy w przeszłości, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia różnego i sprawiedliwego dostępu do gry dla wszystkich graczy. Niestety oznacza to dosyć często, że musimy podjąć działania przeciwko kontom, na których korzystano z programów wspierających. Ostatnio podjęliśmy takie działania.

Oszustwa nie będą tolerowane w żadnej formie i nadal będziemy starać się to zjawisko zwalczać. Jeżeli uważasz, że inny gracz oszukuje lub masz informacje dotyczące stosowana hacków, botów lub nieautoryzowanego oprogramowania innych firm, jak nam znać! Można to zrobić zgłaszając gracza w grze lub wysyłając wiadomość na [email protected][/blizzardquote]

10 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Tak trudno każdy wpis przez opublikowaniem dać do sprawdzenia korektorowi? A może nawet sam twórca wpisu to wpierw poprawił? Okropnie gubicie litery…

  I ta zmiana z nazwy Wsparcie na Uzdrowiciele. Gorzej się nie dało? Wsparcie brzmi lepiej i krócej…

  • zauważ ze nie każdy bohater wsparcia może leczyć.. wzięli symmetre i już jest wsparcie ale nie leczy.

   • Każdy bohater Wsparcia leczy, lecz w mniejszym lub w większym stopniu. Wszystko zależy od pełnionej przez nich funkcji.

    Symmetria – może Cię uleczyć przez dodanie ci 30 punktów tarczy do Twojego paska zdrowia. Zdarzy się, że jej tarcza będzie Twoją ostatnią deską ratunku.
    Cel główny: Teleportacja drużyny i stawianie zasadzek.

    Ana – może leczyć Ciebie strzałem ze snajperki i granatem, tym samym osłabiając zdrowie wrogów
    Cel główny: Utrzymywanie strefy powietrznej i ułatwianie przebicia się drużyny.

    Zenyatta – może leczyć poprzez danie Ci kulę harmonii, czy użycie ulta, jak i również osłabiać wrogów.
    Cel główny: Utrzymywanie zdrowia ogółu drużyny.

    Lucio – może cię przyśpieszać i leczyć, przy tym spychając wrogów do przepaści.
    Cel główny: Utrzymywanie drużyny na pozycji.

    Łaska – może cię leczyć, wzmacniać obrażenia, czy wskrzeszać.
    Cel główny: Nie dać wrogowi zabić całą drużynę.

  • Wiesz Szynek, teraz jest taki hype na tę Sombrę, że jeśli tylko coś jest w pikselach to od razu ona :v

  • To tylko cień jego Żołnierza-76. Prawdziwą wiadomość od Sombry masz pokazaną powyżej, problem w tym, że ja we filmiku jej nie widzę, tylko logo Gamescomu. :/

  • To tylko cień jego Żołnierza-76. Prawdziwą wiadomość od Sombry masz pokazaną powyżej, problem w tym, że ja we filmiku jej nie widzę, tylko logo Gamescomu. :/

 • Odnosząc się do powyższego screen (którego za Chiny nie można znaleźć w zwiastunie), wygląda jakby było to jakieś przenośne urządzenie, gdyż mamy zarys czegoś jakby ekranu, przycisków i obudowy. Możliwe, że to główna broń Sombry, ale mogę się mylić. ;P

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ