Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Ashe » Ashe w Overwatch! Nowy bohater!
Ashe News

Ashe w Overwatch! Nowy bohater!

Zgodnie z przewidywaniami, do Overwatch została wprowadzona nowa postać!


Nie mogło być inaczej. Wielkie święto Blizzarda to wielkie ogłoszenia. Przed Wami nowa bohaterka Ashe!

Film z bohaterką

Historia Ashe

  • ROLA: Natarcie
  • PRAWDZIWE DANE: Elizabeth Caledonia Ashe

29. bohaterka w Overwatch, Ashe, to uzbrojona po zęby bandytka z południowego zachodu Ameryki i przywódczyni niesławnego gangu Zadymiarzy. Ashe to wszechstronna postać natarcia, wyposażona w karabin Żmija. Może strzelać szybko z biodra lub precyzyjnie wycelować i zadać duże obrażenia. Rzuca też w przeciwników dynamitem, a jej obrzyn ma mocnego kopa i potrafi odrzucić wrogów – lub Ashe, co zapewnia jej większą mobilność. Elizabeth nie walczy jednak sama i kiedy zajdzie potrzeba, może wezwać swojego omnickiego pomagiera, Boba, który dołączy do walki.

Umiejętności Ashe

 

Żmija – Powtarzalny karabin dźwigniowy Ashe ma dwa tryby strzelania: półautomatyczny oraz wycelowanie. W pierwszym Żmija ma dużą szybkostrzelność i większy rozrzut. Drugi zaś pozwala Ashe strzelać precyzyjniej i zadawać większe obrażenia, ale kosztem szybkości.

 

Obrzyn – Druga broń Ashe ma krótki zasięg, ale zadaje duże obrażenia i odrzuca pobliskich wrogów (co pozwala oczyścić drogę) oraz samą Ashe (co zwiększa mobilność postaci).

 

Dynamit – Pozwala rzucić ładunek wybuchowy, który eksploduje po krótkim czasie, zadając wysokie obrażenia i podpalając wrogów. Ashe może również strzelić w dynamit, aby zdetonować go wcześniej.

 

B.O.B. – Ta superzdolność Ashe pozwala jej wzywać na pole walki zaufanego, omnickiego pomocnika. Bob szarżuje przed siebie, wyrzuca wrogów w powietrze i zapewnia ogień zaporowy swoimi działkami ręcznymi.

Galeria postaci

Jak oceniacie?

49 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ