Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard zdecyduje się na Overwatch w stylu Auto Chess?
News

Blizzard zdecyduje się na Overwatch w stylu Auto Chess?

Dota Auto Chess to popularna modyfikacja Dota 2, której twórcy właśnie zapowiedzieli nową produkcję, już bez udziału Valve.


Przeglądając Twitcha na pewno natrafiliście na tę produkcję. Mod o tyle ciekawy i rozbudowany, że twórcy League of Legends właśnie ogłosili dodanie do siebie trybu inspirowanego właśnie Dota Auto Chess.

Sama modyfikacja tworzy nowy świat, w którym zostajemy przeniesieni na planszę. Naszymi pionkami są postacie z Dota 2 posiadające różne umiejętności, klasy i rasy. Te z kolei kupujemy za zdobywane złoto.

Możliwe to samo w Overwatch?

Na ten moment nie ma potwierdzonych informacji, jednak zakulisowo mówi się o możliwości rozszerzenia uniwersum Overwatch właśnie za pomocą Auto Chess.

Faktycznie, taki ruch miałby sporo sensu. Można by było dzięki temu znacznie rozwinąć uniwersum, skorzystać ze stworzonych już postaci, ich historii i umiejętności.

Zobacz pełną wersję »

9 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Szczerze… byłbym zawiedziony. Na blizzarda stać więcej, a według mnie (na podstawie własnych doświadczeń) takie auto chess szybko się nudzą.

  • Moim zdaniem Overwatch jest dobry jako
    strzelanka i nie wiem czy takie Auto Chess by dobrze na nie wpłynęło. Oczywiście nie mam nic do Auto Chess ale to już mogło by nie być to samo.

    • Ja jestem o to spokojny i raczej nie wprowadzą do uniwersum Overwatch tej modyfikacji auto chess no, chyba że plotka jakoby miało być w nie dalekiej przyszłości (ponoć jest już w zaawansowanym stadium rozwoju a mam na myśli Overwatch 2) może i tu pojawić miałaby się ta modyfikacja auto chess, ale jak już pisałem raczej nie.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ