Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Fara uwielbia rocka, a Reinhardt Davida Hasselhoffa!
News

Fara uwielbia rocka, a Reinhardt Davida Hasselhoffa!

Michael Chu z kolejną, ogromną ciekawostką, która zwali Was z nóg.


Michael Chu odpowiedział graczom na pytanie, czego lubią słuchać wszyscy bohaterowie Overwatch. Okazuje się, że Chu jest bardzo zabiegany, bo wspomniał tylko o dwóch postaciach. Praktycznie wszystko podaliśmy w tytule, ale coś w treści też musi być.

Źródło: Battle.net

Fara jest fajną mocnych brzmień, natomiast Reinhardt wsłuchuje się w twórczość Davida Hasselhoffa. Taka mała ciekawostka ze świata Overwatch, raczej do zapomnienia za 10 minut, ale może ktoś zapamięta i kiedyś wykorzysta przy jakiejś teorii :)

Miłego weekendu ludziska!

23 komentarze

Dodaj komentarz

 • No można bylo się domyśleć. Fara ma emotkę rockową a reinhartd wspomina podczas gry (chyba w rozmowie z luciem) że słucha Hasselhofa

  • Jak nie mamy pomysłu, to nie piszemy. To jakby nie było oficjalka, więc należy ją podać dalej. Przynajmniej tak robiliśmy w innych przypadkach. Raczej nie jest to kwestia braku pomysłu, bo ostatnio 3 dni nic się nie działo 3 dni była cisza u nas.

  • „Fara jest fajną mocnych brzmień” czy redaktorzy piszą te artykuły na telefonie z autokorektą? Czy któryś z nich spróbował kiedyś przeczytać swoje wypociny przed publikacją?

 • No więc tak:
  – po pierwsze ta „ciekawostka” raczej nie zwaliła mnie z nóg
  – po drugie można było się domyślić że fara lubi rocka chociażby patrząc na jej emotke tańca
  – i po trzecie rein nie raz przed startem meczu mówi np. do luczka że uwielbia Hasselhoffa a ten do niego czy nie zna czegoś z tego stulecia. Także nie powiedziałbym że są to ogromne ciekawostki a raczej smaczki które mamy w grze od dłuższego czasu a Michael Chu potwierdził to żeby trochę zaspokoić społeczność.

 • No nie, szok. Informacja której można się domyśleć. News zwalający z nóg. Niesłychane, w ogóle nie słyszałem jak Reinhardt gada z Luckiem o Hasselhoffie i nie domyśliłem się tego, że Fara lubi rocka po jej emotce w grze. Meh, darujcie sobie takie newsy.

 • No rzeczywiście ogromna mi ciekawostka, która NIE zwala z nóg, przecież o tym od dawna wiadomo, że Fara lubi rocka, Reinhardt lubi Davida Hasselhoffa, nie będę powtarzał skąd to wiem, bo już prawie każdy o tym pisze w komentarzu, ale wychodzi na to też, że nikt w Redakcji nie gra w Overwatcha (nie piszę że ma grać) bo jakby ktoś grał to by o tym wiedział i nie pisał głupot, a to, że Michael Chu wspomina o tym teraz to tylko taka mała ciekawostka dla tych co nie grali jeszcze w Owerka a zamierzają.

 • Fajnie by było gdyby na Spotify ukazały się playlisty z ulubionymi utworami i wykonawcami bohaterów. :D

 • Dajcie jakieś fajne teorie, albo newsy zachęcające do snucia własnych, a nie takie nic…

 • Przecież to wiadomo. Lucio na starcie mówi do reina a on pyta co złego jest w Hasselhoffie. Takie rzeczrzwie chyba każdy.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ