Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Mei i Moira dostały buffy!
News

Mei i Moira dostały buffy!

Wczoraj wszedł nie tylko nowy event, ale także całkiem duży update.


W przeszłości było tak, że wychodził event, a wraz z nim spory patch. Tym razem było inaczej. Niby dostaliśmy nowe wydarzenie sezonowe i aktualizację. Tyle, że był to update, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie. Chodzi o te wszystkie poprawy błędów Doomfista. W pierwszym momencie to olaliśmy, bo ile można pisać o tym samym. Tymczasem okazuje się, że Blizzard wprowadził dwie małe, ale bardzo ważne zmiany.

Buffy Mei i Moiry

Są to małe zmiany, ale nie można ich nazwać bugfixami. To po prostu wzmocnienie tych bohaterów, więc mówimy o buffach.

Moira przenika przez przeciwników

Najłatwiej to przedstawić na przykładzie. Wyobraźcie sobie, że przed Wami stoi przeciwnik i używacie w jego kierunku umiejętności „Zniknięcie„. Do tej pory było tak, że zatrzymywaliście się tuż przed nim. Blizzard w najnowszej aktualizacji usunął zupełnie kolizję tego skilla. Teraz możecie na luzie przenikać przez wrogów.

Kriostaza usuwa nałożone efekty

Ukłon w stronę Mei. Ponownie, wyobraźcie sobie, że dostaliście granatem biotycznym przeciwnej Any i wchodzicie w formę lodu. Normalnie byście się nie uleczyli, a jedynie zyskali trochę czasu. Patch to zmienił ł i teraz wchodząc w Kriostazę, usuwane są wszelkie nałożone efekty na naszą postać.

To niewielkie, ale znaczące zmiany. Według Was przydatne?

36 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ