Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Można w Overwatch stworzyć i zarządzać swoją małą armią postaci!
News

Można w Overwatch stworzyć i zarządzać swoją małą armią postaci!

Najnowsza aktualizacja serwera testowego dała graczom zupełnie nowe możliwości.


Blizzard obiecywał, że funkcje Warsztatu będą rozwijane i faktycznie. Wczorajszy patch wprowadził fundamentalne zmiany, pozwalające tworzyć zupełnie nowe tryby.

Gracze zwracają uwagę szczególnie na jedną nową funkcję – możliwość zarządzania postaciami.

Tworzenie własnej armii

Nowe możliwości pokazał standardowo DarwinStreams. Rzeczywiście robi wrażenie. Nie możemy się już doczekać, w jaki sposób zostanie to wykorzystane. O czym mowa? Sami zobaczcie:

Warsztat powstał już kilka miesięcy temu i był początkiem wielkich nowości w Overwatch. Masa ciekawych trybów zawładnęła światem gry. Do tej pory wiele osób bawi się w „gorącego ziemniaka”, czy w różnego rodzaju bijatyki.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Bardzo dziękuję redakcji za artykuły o warsztacie co jakiś czas ponieważ gdyby nie one to już dawno zapomniałbym, że taka funkcja jak warsztat w ogóle jest w tej grze.

   • A żałuj, bywają przezabawne, no chyba że to tylko ja, źle gram w grę. Bo jeśli dobrze się bawie i nie zamartwiam ciągle rankingami czy balansem, to chyba coś ze mną nie tak jest ;).

    Pragnę też mieć na uwadzę że niektóre przyszłe tryby gier od blizzarda, mogą pochodzić z warsztatu gdyż jak powiedzieli, ich pracownicy chętnie z niego korzystają.

    Trzeba tylko przyznać że mainstream trybów od społeczności przeżywa stagnację bo zawsze zobaczysz te same tryby w kółko codziennie.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ