Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Najpopularniejsze TEORIE społeczności, które zostały OBALONE
News

Najpopularniejsze TEORIE społeczności, które zostały OBALONE

Gracze często wymyślają różne teorie, by odgadnąć następne kroki Blizzarda. Niektóre z nich były niesamowicie popularne, jednak legły w gruzach. 


Alejandra to Sombra

Teorii co do świata Overwatch było mnóstwo. Pamiętacie Alejandrę? Tę dziewczynkę z filmu animowanego „Bohater„? Swego czasu dosłownie wszyscy myśleli, że to właśnie ona jest Sombrą, tyle, że trochę starszą. Mieliśmy kilka dowodów na to, że akcja filmu dzieje się w przeszłości. W dodatku animacja pokazywała liczbę 23. Sombra była 23 postacią w Overwatch. Wszystko łączyło się w całość.

Teoria ta upadła, gdy poznaliśmy wiek Sombry. 30 lat to zdecydowanie za dużo. Oprócz tego, gdy przyjrzymy się dokładnie tym dwóm postaciom, to dostrzeżemy dość wyraźne różnice w wyglądzie (nawet, gdy Sombra była młoda).


Kod na niebie

Jeszcze na chwilę zostaniemy z Sombrą. Podczas jej ARG gracze odkryli, że na niebie wyraźnie widać jakiś kod. Bardzo wiele osób obstawiało, że jest to kolejna wskazówka. Przyznajcie, że wygląda to co najmniej podejrzanie.

W tym przypadku sam Blizzard zdementował plotki, że to cokolwiek oznacza.

Dlaczego patrzycie w niebo? Odpowiedzi nie ma nad waszymi głowami.


Łaska się nie starzeje

W internecie krążyła swego czasu bardzo mocna teoria o tym, że Łaska w ogóle się nie starzeje. Jako dowody podawano szereg kwestii Łaski, w których inni bohaterowie mówią jej, że nie postarzała się nawet o dzień. Głównym argumentem były jednak te dwa zdjęcia.

Pierwsze, na którym widzimy wszystkie postacie w młodym wieku.

Drugie, na którym wszyscy się postarzeli, oprócz Łaski. Dziwne, nie?

Ponownie Blizzard zdementował te plotki, pisząc wprost, że Łaska oraz Mei jak najbardziej się starzeją. Tak po prostu to obalili, trochę szkoda.

Znacie jeszcze jakieś teorie, które zostały obalone?

36 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ