Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Poznawanie świata Overwatch
News

Poznawanie świata Overwatch

Overwatch

Overwatch zadebiutuje 24 maja, więc wkrótce gracze na całym świecie będą mogli poznać świat Overwatch. Twórcy pracują nad animowaną serią, na temat której nieco więcej informacji pojawi się w maju. Pierwszy zwiastun ukazał się na BlizzCon 2015 i w ciągu dwóch miesięcy historia zostanie rozbudowania i będziemy mogli się jej nieco lepiej przyjrzeć.

Interesujecie się historią Genji i Hanzo? Zastanawiacie się dlaczego Tracer i Widowmaker nie dogadują się? Albo zainteresowaliście się tematem masła orzechowego, które rozrzucone jest w laboratorium Gibraltar? Będziecie mieli szanse poznać historię z nieco innej perspektywy i zbadać świat Overwatcha dzięki animowanej serii.

Oprócz animowanej serii pojawi się cykl bezpłatnych komiksów, które pojawią się jeszcze przed wydaniem gry. Będzie ona tworzona we współpracy z różnymi artystami. Pierwsza seria „komicznych strzałów” skupi się na bohaterach takich jak Roadhog i Junkrat, a także Reinhardt.

Comic-Shorts_Junkers_thumb2.pngComic-Shorts_Reinhardt_thumb.png

Pierwszy komiks zadebiutuje w kwietniu, który będzie opowiadać o rewolwerowcu McCree.

Overwatch_TRAINHOPPER_COVER_thumb.jpg

Wkrótce pojawi się pierwsza powieść graficzna osadzona w świecie Overwatch. Akcja będzie toczyć się w czasach globalnego buntu robotów, który wybuch kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami przedstawionymi w grze. Autorem fabuły jest Micky Neilson, zaś oprawę graficzną tworzy Ludo Lullabi. „Overwatch: First Strike” („Pierwsze uderzenie”) opowiada o początkach organizacji Overwatch i jednym z najważniejszych momentów w historii ludzkości. Poznacie historie byłych członków organizacji, takich jak Żołnierz-76, Żniwiarz czy Reinhardt, jak również wydarzenia, które miały miejsce na wiele lat przed czasem akcji gry.

Overwatch-comics_003_thumb.png

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ