Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Usunięcie pozy Tracer i możliwość zmiany celownika
News

Usunięcie pozy Tracer i możliwość zmiany celownika

smuga

W Overwatchu przez ostatni czas może niewiele się działo, ale pojawił się temat, który rozpętał burze na oficjalnym forum gry. Jeden z graczy uważa iż Smuga jest świetnie zaprojektowana, ale nie spodobała mu się jedna poza (Spojrzenie przez ramię), w której stoi tyłem, uważa on, że w ten sposób Blizzard promuje sexistowskie symbole. Jeff Kaplan postanowił odpowiedzieć na zarzuty i pokazał, że to właśnie on jest za wszystko odpowiedzialny i poza jednak zostanie zmieniona.

[blizzardquote]Zastąpimy pozę. Chcemy, aby każdy czuł się doceniany w naszej społeczności. Nie chcemy, aby ktoś się czuł nieswojo lub aby jego zdanie było pomijane.[/blizzardquote]

[blizzardquote]Pozostając przy moim poprzednim komentarzu, zdaje sobie sprawę, że wszystko powinno być bardziej jasne. Jako dyrektor mam ostateczną władzę nad tym co ma pojawić się w grze. Ten konkretny element był prosty do stworzenia przez zespół artystyczny. Aktualnie mamy alternatywna pozę, która bardziej przemawia do charakteru Tracer. Nie byliśmy zadowoleni z pierwotnego ułożenia i jest zawsze dany element można poprawić.
Poza ta została zakwestionowana przez graczy w naszej społeczności, co też pomogło podjąć odpowiednia decyzję. Zdecydowaliśmy się na zmianę pozy, ponieważ uważaliśmy podobnie i chcieliśmy zrobić to lepiej.

Nie chcemy dodawać elementów, które zaburzają wizję gry i nie chcemy usunąć elementów, tylko dlatego, że komuś on nie odpowiada. Mamy rozbudowaną obsadę bohaterów których chcemy rozbudowywać. Włożyliśmy w to wszystko wiele serca i nie chcemy robić z tego parodii.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zgodzi się z naszą decyzją i to rozumiemy. Po to są publiczne testy. Nie ulegliśmy z jakiegoś powodu. To była rozmowa z naszego punktu widzenia i sądzimy, że gra powinna być niezwykle zabawna.[/blizzardquote]


Jeff Kaplan podzielił się także inną dobrą wiadomością, już niedługo powinna pojawić się możliwość zmiany celownika.

[blizzardquote]Kustomizacja celownika niedługo się pojawi.[/blizzardquote]

Nie zapominajmy też o już wcześniej zapowiadanych grach rankingowych, to wszystko prawdopodobnie pojawi się już w kwietniu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ