Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zwiastun nowego filmu animowanego i nowych komiksów
News

Zwiastun nowego filmu animowanego i nowych komiksów

Overwatch

Blizzard podzielił się nową zapowiedzią zwiastującą nadejście w zasadzie obecnie nie do końca wiadomo czego, można się domyślać że chodzi o nowego bohatera, którego rzekomo mamy ujrzeć 23 maja, albo już wcześniej zapowiadany film z udziałem Żołnierza 76. Drugi scenariusz wydaje się być całkiem prawdopodobny, w poniższej zapowiedzi możemy znaleźć urywki z jego udziałem i wydaje się, że akcja rozgrywa się właśnie na mapie Dorado.

[blizzardquote]

map_square.pngKim są Los Muertos?

Niewiele wiadomo na temat organizacji – czy też ruchu – znanej pod nazwą Los Muertos. Choć niektórzy są zdania, że zajmuje się ona działalnością przestępczą, to sami jej członkowie uważają się za rewolucjonistów walczących o poprawę losu ludzi, którzy zostali pozostawieni samym sobie po kryzysie omnicznym i którzy zostali zapomniani przez rząd, który miał ich reprezentować. Misja ta zdaje się jednak stać w sprzeczności z brutalnymi metodami oraz kryminalnym zapleczem organizacji.

map_square.pngLumériCo otwiera prezentacyjną elektrownię

Prezes LumeriCo, Guillermo Portero, poinformował dziś o zakończeniu budowy elektrowni jądrowej Dorado, ostatniego ogniwa długo wyczekiwanej sieci przedsiębiorstwa, które obiecało zapewnić całemu krajowi czystą energię w przystępnej cenie.

„To wyjątkowa chwila dla całego Meksyku. Moim marzeniem, jako prezesa firmy, od zawsze było nie tylko naprawienie infrastruktury zniszczonej podczas La Medianoche, ale i zapewnienie krajowi sieci energetycznej, która stanie się obiektem zazdrości całego świata. Dziś to marzenie się spełniło – mogliśmy zrealizować je wraz z LumeriCo. Teraz chcemy spojrzeć w przyszłość i zastanowić się, w jaki sposób reszta świata może skorzystać na pójściu w ślady naszego państwa na tym polu”.

 

map_square.pngPoszukiwany | „Żołnierz 76”

Pojawiły się doniesienia, że w Dorado widziano ściganego międzynarodowym listem gończym „Żołnierza-76”. Ostatnio widziano go w USA, podczas ataków na byłe ośrodki Overwatch – wiele wskazuje na to, że przekroczył granicę z Meksykiem.

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z odpowiednimi władzami. Za informację prowadzącą do schwytania uciekiniera wyznaczono nagrodę w wysokości 10 000 000 USD.

[/blizzardquote]

 

Nowe komiksy

Pojawiły się zwiastuny nowych komiksów, najnowszy będzie dotyczył Fary, a kolejny zostanie opublikowany w poniedziałek i w roli głównej zobaczymy Torbiorna.

  

  

5 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Wszyscy wiedzą, że tym bohaterem będzie Sombra (cień) była członkini blachwach, obecny agent Talon

    • Sombrę to masz w serialu, gdzie mój avatar. To jest Reaper/Żniwiarz. A do reszty to się zgadzam, chociaż naprawdę jego przeszłość jest nieznana.

      • Gdy reaper obrywa mówi, „gdzie jest Sombra gdy jej potrzeba”. Na Francuskim plakacie jest mowa o „nowej postaci pokazanej w nowym trailerze”. Sombra to po hiszpańsku/meksykańsku cień. Akcja nowego trailera ma miejsce w Hiszpanii/Meksyku. Jej zdjęcie wyciekło dawno (było ukryte na mapie Dorado), ale wtedy uważano, że to zwykły Omnick albo nawet Athena.

        • Mówiąc o tej postaci „jej” daje informacje iż jest on płci pięknej, co powala teorię Omnicka i Ateny(eng. Athena).

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ