Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Overwatch za darmo do 23 kwietnia! Przecena!
News

Overwatch za darmo do 23 kwietnia! Przecena!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami. Overwatch jest za friko!


Od wczoraj można pobierać Overwatch zupełnie za darmo. Okres testowy potrwa do 23 kwietnia.

Przecena na Overwatch!

Gra obecnie jest dostępna na przecenie, edycja standardowa została przeceniona z 19,99 dolarów na 14,99, a edycja legendarna z 39,99 dolarów na 19,99. Promocyjna cena będzie dostępna do 29 kwietnia 2019 do godziny 8:59.

BOHATEROWIE ODPOWIEDNI DLA KAŻDEGO STYLU GRY

Bez względu na styl gry czy upodobania, każdy znajdzie swojego bohatera. Spowalniaj czas, atakuj z powietrza w eksperymentalnym, opancerzonym kombinezonie z napędem odrzutowym albo wciel się w chomika pilotującego niszczycielskiego mecha. W Overwatch każdy bohater dysponuje innym zestawem niesamowitych zdolności.

GRAJ ZE ZNAJOMYMI

Dzięki spektakularnym kombinacjom zdolności, wspólnemu wykonywaniu zadań i zróżnicowanym składom drużyn, Overwatch nagradza współpracę graczy. Graj z maksymalnie pięcioma znajomymi, wybierzcie uzupełniające się role i koordynujcie swoje działania, aby osiągnąć cele. Poznawaj nowych znajomych dzięki wyszukiwarce ekip i nagradzaj graczy za pozytywne zachowanie.

WIELE MOŻLIWOŚCI GRY

W Overwatch każdy, niezależnie od tego, czy chce się podszkolić, czy awansować w rankingu, znajdzie tryb gry dla siebie. Zacznij od Treningu, zagraj przeciwko sztucznej inteligencji, a potem sprawdź się w Szybkiej grze i Trybie Rywalizacji. Baw się też podczas specjalnych wydarzeń takich jak Archiwa Overwatch: Czarne Chmury, które będzie dostępne do 6 maja 2019.

RÓŻNE MAPY, RÓŻNE PODEJŚCIA

Akcja w Overwatch rozgrywa się w najróżniejszych miejscach na całym świecie. Grając, poznasz sekrety wszystkich map i opracujesz najskuteczniejsze strategie, ale na razie postaraj się skupić na grze zespołowej i wspólnej realizacji celów takich jak przechwytywanie punktów czy transport ładunku.

ZACHOWAJ POSTĘPY

Kiedy kupisz Overwatch po zagraniu w wersję próbną, możesz kontynuować swoje postępy i zachować wszystkie zdobyte nagrody – skórki, portrety, graffiti, kwestie, emotki i wiele innych!

Polecicie znajomym?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ