[HOT] WESZŁY GRUPY, NOWE PROFILE I STATUS NIEWIDOCZNY NA BATTLE.NET!


Zapowiadane przez nas zmiany właśnie weszły do klienta Battle.net


Jako jedyni poinformowaliśmy Was kilka dni temu, że Blizzard testuje nowe funkcje dla klienta Battle.net, dzisiaj studio wprowadziło zapowiadane przez nas zmiany.

Jak zostać beta testerem

Jeszcze zanim przejdę do konkretów, to mała informacja. Poniższe funkcje dostępne są jedynie dla beta testerów. Stać się nim można przełączając po prostu klienta. W tym celu musicie udać się do ustawień i wybrać na samym dole zakładkę BETA. Potem zaakceptować zmiany i zrestartować klienta. Pobierze Wam się nowa wersja i tadam, możecie testować. Poniższe funkcje działają tylko po przełączeniu regionu na Amerykę.


Społeczność

Społeczność to nowa zakładka, która ma służyć za coś w rodzaju centrum zarządzania wszelkimi rzeczami związanymi z naszymi znajomymi. Można prowadzić kilka rozmów jednocześnie, wysyłać tzw. szepty do innych graczy i przede wszystkim korzystać z nowej funkcji – grup.

Grupy Battle.net

Tak, to już oficjalnie. Do klienta Battle.net zawitały grupy. Zobaczcie sami, jak to wygląda:

Tak, dobrze widzicie. Każdy teraz może stworzyć swoją grupę, podzielić ją na kanały i rozmawiać zupełnie, jak na Discordzie. Mamy tu zarówno czaty głosowe, jak i tekstowe. Bardzo przydatna rzecz, kiedy chcemy coś powiedzieć kumplowi, którego obecnie nie ma w grze.

Administratorzy mają całkiem sporo narzędzi do zarządzania tym wszystkim. Potwierdziły się wszystkie nasze informacje sprzed tygodnia!

Nowe profile

Pojawiły się również nowe profile. Teraz każdy może dodać swój awatar, dodać swoje profile społecznościowe, napisać super mądrość rodem z gadu gadu.

Status niewidoczny

Na koniec wisienka na torcie, Blizzard dodał status Niewidoczny!

Jak Wam się podoba?

*Mała informacja dla wszystkich, którzy posądzali nas o wymyślenie sobie tego newsa o grupach kilka dni temu. Widzicie, że kolejny raz nasze informacje się sprawdzają. Zaufajcie nam trochę bardziej, bo naprawdę wiemy, gdzie szukać. To, że nikt o tym nie nagrał filmów, ani nigdzie nie napisał nie znaczy, że coś jest wymyślone. Mamy dobre i sprawdzone źródła :)


Podziel się ze znajomymi!

40 comments, 205

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...