Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » ORISA

ORISA

PRAWDZIWE DANE:   ORISA, 1 MIESIĄC

ROLA:   tank-icon  TANK

TRUDNOŚĆ:   ⭐⭐

ZAWÓD:   ROBOT OBRONNY

BAZA OPERACYJNA:   NUMBANI

PRZYNALEŻNOŚĆ:   BRAK

„Wasze bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze”

Orisa, którą zbudowano z części robotów obronnych OR15 z Numbani, jest najmłodszą obrończynią miasta i czeka ją jeszcze wiele nauki.

Roboty obronne OR14 z serii „Idina”, wcielone do czynnej służby przed kryzysem omnicznym, powstały w olbrzymim omnium produkcyjnym w Nigerii. Po wojnie wycofano je z produkcji razem z innymi modelami wykorzystywanymi podczas kryzysu. Dwadzieścia lat później Numbani wznowiło i zaktualizowało program OR14 w celu ochrony miasta przed zagrożeniami z zewnątrz. Nowe modele OR15 działały przez krótki czas, zanim zostały zniszczone w ataku Pięści Zagłady.

Po tych wydarzeniach program zarzucono, a rząd wyprzedał pozostałości OR15 z magazynów. Część z nich została kupiona przez jedenastoletnią Efi Oladele, wybitnie uzdolnioną dziewczynkę, której osiągnięcia na polu robotyki i sztucznej inteligencji zapewniły jej „grant dla geniuszy” Fundacji Adawe.

Dzięki wsparciu swoich wyrozumiałych rodziców, Efi mogła przeznaczyć większość pieniędzy z grantu na zakup jednego z botów OR15 z demobilu. Wierzyła, że Numbani potrzebuje obrońcy i że ulepszony robot OR15 idealnie nada się do tego celu. Efi naprawiła i przekonfigurowała robota, a także zainstalowała mu samodzielnie zaprojektowany rdzeń osobowości.

Nadała najnowszej bohaterce Numbani imię „Orisa”.

Orisa dowiodła, że może przysłużyć się miastu, ale nadal stara się optymalizować swoje protokoły. Jej typowy dla omników brak doświadczenia czasami stwarza problemy. Na szczęście dzięki gotowości Efi do wprowadzania kolejnych niezbędnych modyfikacji oraz adaptacyjnemu systemowi sztucznej inteligencji Orisy obie są w stanie naprostować sprawy.

Orisa dopiero rozpoczyna karierę obrończyni i musi się jeszcze wiele nauczyć o swoich funkcjach oraz otaczającym ją świecie. Ale dopóki kieruje nią niewyczerpany optymizm Efi oraz jej własne rosnące poczucie honoru i obowiązku, Orisa będzie za wszelką cenę bronić Numbani i swojej twórczyni.


INFORMACJE

MIOTACZ FUZYJNY lpm2

Automatyczne działo Orisy zadaje podtrzymywane obrażenia, ale spowalnia ją podczas prowadzenia ostrzału.

UMOCNIENIE shift

Orisa tymczasowo otrzymuje mniejsze obrażenia i jest odporna na efekty ograniczające działanie.

STAĆ! ppm

Orisa wystrzeliwuje ładunek grawitacyjny, który następnie może zdetonować, aby spowolnić pobliskich przeciwników i przyciągnąć ich w miejsce eksplozji.

BARIERA OCHRONNA e

Orisa stawia stacjonarną barierę, aby chronić siebie i swoich sojuszników przed atakami wroga.

TURBODOŁADOWANIE q2

Orisa aktywuje urządzenie, które zwiększa obrażenia zadawane przez sojuszników znajdujących się w jej polu widzenia.

  • STAĆ BO STRZELAM! – Zadaj jednym użyciem zdolności Stać! Orisy 1000 pkt. obrażeń wrogom w szybkiej grze/rywalizacji.
  • PODKRĘCENIE – Zwiększ zadawane obrażenia o 900 pkt. jednym turbodoładowaniem Orisy w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia


SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
winstonikonka reinhardtikonka lucioikonka genjiikonka smugaikonka reaperikonka    

Galeria

 

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ